Prosba o pomoc s financováním zavlažování hřiště Sokola Stádlec!

Fotbaloví fanoušci ze Sokola Stádlec se znovu obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. Tentokrát se jedná o financování projektu zavlažování trávníku na hřišti. Klub již získal dotaci v určité výši, ale zbývající část musí uhradit z vlastních zdrojů. Proto se obrací na všechny lidi dobré vůle s prosbou o podporu.

Pomoc s financováním zavlažování hřiště Sokola Stádlec!

Kvalitní trávník je stejně jako pravidelný trénink pro rozvoj mladých fotbalistů klíčový. Umožňuje jim hrát v lepších podmínkách a snižuje riziko zranění. Díky zavlažování bude hřiště v lepším stavu po celou sezónu, bez ohledu na počasí.

Současné zavlažování je nedostatečné a nerovnoměrné.

Suchý trávník na fotbalovém hřišti TJ Sokol Stádlec

Jak můžete pomoci i ty?

Přispět můžete libovolnou částkou na náš bankovní účet v ČSOB.

Číslo účtu Sokola Stádlec:

Každá koruna se počítá 🙏

I malá pomoc může znamenat velký krok k dosažení cíle. Kromě finanční podpory můžete šířit informaci o sbírce mezi svými přáteli a známými na sociálních sítích.

Sbírka na zavlažování trávníku TJ Sokol Stádlec

Děkujeme za vaši podporu!

Společně můžeme zajistit, aby mladí fotbalisté ze Sokola Stádlec měli k dispozici kvalitní podmínky pro svůj sportovní rozvoj.